Upis u školu „Mina Karadžić“

Oktobar 18, 2023

Osnovno obrazovanje po najsavremenijim metodama dostupno je i Vašem detetu! Ono zaslužuje školu koja će mu pružiti najkvalitetniju nastavu u bezbednom okruženju.

Upis je u toku! Prijavu možete popuniti u rubrici PREDREGISTRACIJA LINK

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo renomiranu beogradsku Osnovnu školu „Mina Karadžić“, koja je postala deo Internacionalnog Maarif Obrazovnog Sistema.

Bezbednost dece je prioritet, a srećno i zdravo dete je imperativ privatne Osnovne škole „Mina Karadžić“. Školski program se zasniva na brižljivo planiranim, kreativno osmišljenim, strpljivo i sa ljubavlju realizovanim sadržajima i aktivnostima. Cilj naših nastavnika i stručnog kadra je da znanja stečena u školi budu stvarna i funkcionalna, i da svakom detetu čine život uspešnim. Zahvaljujući posvećenom i radu u malim grupama, učenicima se pruža kvalitetno obrazovanje i vaspitanje, koje omogućava sticanje jezičke, matematičke, naučne, umetničke, kulturne, zdravstvene, ekološke i informatičke pismenosti, neophodnih za život u modernom društvu. Svaki učenik se ponaosob osposobljava da uspešno zadovolji sopstvene potrebe i interese, da razvija sopstvenu ličnost i potencijale, kao i da poštuje druge osobe i njihov identitet.

Privatna Osnovna škola „Mina Karadžić“ nalazi se na beogradskoj opštini Savski venac,

u ulici Ljutice Bogdana 46.

Za više informacija molimo Vas posetite www.osmina.edu.rs

Zajedno gradimo uspešniju budućnost Vaše dece!

Kontaktiraj nas

Možete nam pisati za sve što želite da znate o našoj školi.

Kliknite da postavite pitanje
Kontaktiraj nas